Działalność spółki VSYSTEM Sp. z o.o. w zakresie Systemów Ochrony Przeciwpożarowej to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, a głównie  sektora przemysłowego i usługowego na ochronę życia, zdrowia i mienia przed pożarem!

Oferowane przez nas usługi projektowania, montażu, wdrażania i serwisowania
różnych, a często również bardzo skomplikowanych
Systemów Ochrony Przeciwpożarowej
pozwalają skutecznie zapobiegać powstaniu a przede wszystkim rozprzestrzenianiu się ognia w realizowanych obiektach.

Uczestnictwo w ramach działalności spółki VSYSTEM w bardzo dużych i prestiżowych realizacjach w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych zaowocowało bogatym doświadczeniem, wszechstronną znajomością rynku oraz rozległymi kontaktami z dostawcami materiałów i usług na rynku budowlanym.

W ramach jednej grupy spółek VSYSTEM łączymy wieloletnie doświadczenie profesjonalnej kadry inżynierskiej projektującej, koordynującej, kierującej i nadzorującej wszystkie branże budowlane, która dzięki dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz wielkiemu zaangażowaniu realizuje każdy, nawet bardzo trudny i złożony proces inwestycyjny.

Instalacje przeciwpożarowe w każdym budynku to niezmiernie ważny zakres prac,
to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed zagrożeniami jakie niesie ze sobą ogień.
Dobrze zaprojektowane, optymalnie zrealizowane, odpowiednio wdrożone i systematycznie serwisowane pozwolą zapobiec wielkim nieszczęściom.

Obejrzyj Wywiad z Zarządem Spółki 

Zapraszamy do współpracy.


Załączniki: