BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. Początki BNI w Polsce sięgają 2006 roku. Działająca od tego czasu organizacja w Polsce zrzesza 2500 firm sektora MŚP w 30 miastach i wciąż się rozwija. Jej celem jest, aby Grupy BNI były w każdym mieście w Polsce, oraz by przedsiębiorcy mogli rozwijać swoje firmy przez rekomendacje w oparciu o filozofię Givers Gain – Dający Dostaje.

Działając w myśl tej zasady, przedsiębiorcy aktywnie współpracują ze sobą w biznesie, przekazując sobie wzajemnie zlecenia, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki członkostwu w grupie BNI, przedsiębiorcy nawiązują relacje z innymi właścicielami firm, dzięki czemu mogą przekazywać sobie wzajemnie kontakty do swoich najlepszych klientów czy partnerów biznesowych. Grupa BNI to kanał pozyskiwania lepszych klientów co tydzień i przez cały okres członkostwa w organizacji.

VSystem Sp. z o.o. została członkiem bielskiej Grupy BNI TRUST w 2018 roku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Nasza Grupa zrealizowała zlecenia z rekomendacji na kwotę 8 069 733 PLN netto. Tworzymy zespół dynamicznych, zaangażowanych przedsiębiorców, którzy wiedzą jak przekazywać sobie rekomendacje.

Obejrzyj  Wywiad z Zarządem Spółki